Skip to main content
Stomatologia

LADY ENDO
Endodoncja na obcasach

Czy da się łączyć przyjemne z pożytecznym? Czy endodoncja może być przyjemna? Czy podczas kursu można się również relaksować? Oczywiście, że 3 x TAK! A to wszystko dedykowane Paniom Endodontkom! Mężczyźni na ten kurs i zajęcia pozalekcyjne mają wstęp wzbroniony 😉

Prowadzenie:

4.600,00 

Kupując kurs oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś Regulamin realizacji szkoleń MCS Karaś.

DUŻO WOLNYCH MIEJSC

12 w magazynie

Przegapiłeś zapis na kurs? Zapisz się na listę rezerwową

Szczegóły organizacyjne

Rozpoczęcie szkolenia

24.08.2024 10:00

Zakończenie szkolenia

25.08.2024 17:00

Miejsce szkolenia

Medyczne Centrum Szkoleniowe Karaś
ul. Kwiatowa 18
55-040 Bielany Wrocławskie

Ilość uczestników

12 osób


Czego się możesz spodziewać?

Lady Endo, to niepowtarzalny kurs, w kobiecym gronie, podczas którego oprócz nauki endodoncji znajdziecie też czas na relaks w SPA, masaż, jacuzzi, koktail i kolację. A to wszystko na zamknięcie sezonu wakacyjnego.

Dwie topowe Endodontki – Mariya i Iga przeprowadzą Was przez świat endodontycznych procedur i poprowadzą za rękę w częsci praktycznej w centrum szkoleniowym, a w strefie relaksu, będziecie mogły „poplotkować” o endodoncji w nieformalny sposób i wszystkim, co z nią związane.

Oprócz dużej dawki wiedzy, która będzie kreowana również przez Ciebie, w popołudniowej strefie relaksu każda kursantka ma zarezerwowany 4 godzinny pobyt w najwyższej jakości SPA w hotelu Platinum Palace (5*) ze strefą saun i jacuzzi, 30 minutowy masaż, koktail powitalny. W wieczornym programie zaplanowana jest finezyjna, kobieca kolacja w zamkniętym saloniku w tym samym hotelu. Oczywiście w luźnej atmosferze, aby można było kontynuować relaks i nieformalne rozmowy ze SPA.


Twój wykładowca

lek. dent. Iga Bukowska-Kulewicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestniczka licznych międzynarodowych szkoleń oraz konferencji z zakresu endodoncji, mikrochirurgii endodontycznej oraz stomatologii zachowawczej. Na co dzień w swojej praktyce wykorzystuje nowoczesne techniki leczenia umożliwiające przeprowadzenie minimalnie inwazyjnej endodoncji. Ukierunkowana na interdyscyplinarne podejście do leczenia stomatologicznego.

Twój wykładowca

lek. dent. Mariya Kubatska

Lek. dent. Mariya Kubatska jest pasjonatem endodoncji i EBD. Od ośmiu lat zajmuje się leczeniem endodontycznym. Obecnie współpracuje z innymi klinikami w Oslo, gdzie do niej są kierowane najtrudniejsze przypadki endodontyczne. Wykonuje leczenie endodontyczne pacjentów w znieczuleniu ogólnym. Jest lektorem, prowadzi wykłady na konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą, organizuje warsztaty praktyczne dla stomatologów w Norwegii.

Jest aktywnym członkiem Euroepean Society of Endodontology, American Association of Endodontics, Style Italiano Endodontics, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, dzięki czemu ma możliwość dzielenia się wiedzą, przez pisanie artykułów opartych na EBD, a także przez publikację swoich przypadków endodontycznych. Płynnie rozmawia w pięciu językach. Jej hobby to gra na fortepianie i psychologia Gestalt.

Plan szkolenia

Dzień pierwszy:
– Iga Bukowska-Kulewicz – instrumentacja dopasowana do każdego przypadku. Omówienie anatomii i jej wpływu na wybór systemu narzędzi. Systemy jednopilnikowe i wielopilnikowe


Dzień drugi:
– Mariya Kubatska – Omówienie nietypowej anatomii: 3 kanałowe przedtrzonowce, kanały typu C, kanały rozgałęziające się i połączone. Irygacja kanałów korzeniowych.


Jeżeli zapiszesz się przynajmniej miesiąc przed kursem, będziesz mogła wysłać dwie procedury endodontyczne, które sprawiają Ci problem, a Maria i Iga przygotują dla Ciebie proste i skuteczne rozwiązania tego problemu!

W związku z tym, że czekamy na Wasze zagadnienia szczegółowy program będzie podany niebawem.

Dzień pierwszy

9:45 / powitanie uczestniczek
10:00-11:30 / część teoretyczna – instrumentacja dopasowana do każdego przypadku.
11:30-12:00 / przerwa kawowa
12:00-14:15 / część praktyczna – instrumentacja ćwiczona przez kursantki
14:15-15:00 / obiad
15:00-15:45 / przejazd do SPA
16:00-20:00 / zajęcia w SPA
20:30-22:00 / kolacja koktailowa w zamkniętym saloniku

Dzień drugi

10:00-11:30 / część teoretyczna – typowa i nietypowa anatomia
11:30-12:00 / przerwa kawowa
12:00-14:00 / część praktyczna – ćwiczenie opracowania kanałów połączonych, rozgałęziających się i zakrzywionych.
14:00-14:45 / obiad
14:45-16:45 / sesja Q&A, prezentacja przypadków
16:45-17:00 / rozdanie dyplomów

Powtórzysz

…wszystkie procedury w gabinecie już dzień po kursie

Nauczy się

… wykonywać leczenie trudnych przypadków

Zrelaksujesz się

… podczas rozmów o endodoncji w komfortowym miejscu

Sala szkoleniowa

Twój kurs odbędzie się w komfortowych i doskonale wyposażonych wnętrzach naszego Centrum Szkoleniowego.

FAQ

Tu zebraliśmy dla Ciebie wszystkie
informacje, które pomogą w odbyciu szkolenia, które Cię interesuje.
Jak skorzystasz na naszym kursie?
Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesny sprzęt, który pozwala prowadzącemu na dokładną obserwację Twojej pracy pod mikroskopem i korygowanie jej na bieżąco. Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy z długim stażem nie tylko w gabinecie, ale i na sali szkoleniowej. Zapewniamy indywidualne podejście do Twojej edukacji i dobrze przygotowane materiały szkoleniowe. Ukończenie naszego szkolenia zapewni Ci punkty edukacyjne.
Jak do nas dojedziesz?
Medyczne Centrum Szkoleniowe Karaś zlokalizowane jest w Bielanach Wrocławskich, tuż pod Wrocławiem, ok. 10 km od lotniska i dworca PKP i PKS. Przy ulicy Kwiatowej, gdzie zlokalizowana jest nasza placówka, znajduje się przystanek autobusowy linii 862, ktorą można dostać się do nas z dworca. Osobom podróżującym samolotem rekomendujemy dojazd taksówką. Dla osób, które przyjadą do nas autem przygotowaliśmy wygodny parking. Zawsze możesz zwrócić się do nas po pomoc w zorganizowaniu Twojego przyjazdu.
Co zapewniamy?
Uczestnicy naszych szkoleń docenią komfortowe nowoczesne wnętrza naszego Centrum Szkoleniowego oraz doskonałe wyposażenie sal szkoleniowych.W trosce o jak najlepsze powtarzanie protokołów medycznychm wyposazyliśmy nasze sale w sprzęt, który pozwala wykładowcy na bieżąco i dokładnie sprawdzać każdy Twój krok.
Jak wygląda wyżywienie na kursie?
W cenie kursu zapewnione są przekąski podczas przerw kawowych oraz wyżywienie z elastyczną dietą w postaci posiłku obiadowego. Jeśli masz jakieś preferencje (np. dieta bezmięsna itp.), alergie lub nietolerancje pokarmowe, prosimy, poinformuj nas o tym z wyprzedzeniem.
Jak wygląda kwestia zakwaterowania?
Nie oferujemy zakwaterowania naszym kursantom, ale z przyjemnością pomożemy je znaleźć, jeśli sobie tego zyczysz. W najbliższej okolicy (do 5 km) znajduje się spora baza hotelowa, m. in. hotele: Inter***, Orient Palace***, Q Hotel Plus**** oraz hotel i SPA na Zamku Topacz**** w sąsiedniej miejscowości Ślęza.

Zapisz się na listę rezerwową